Spotkania biznesowe i smaczne jedzenie to idealne połączenie.

Coraz częściej ważne rozmowy odbywają się w restauracjach, na neutralnym gruncie. Okazją do spotkań może być zarówno lunch jak i kolacja biznesowa.

Restauracja w Zamku Królewskim w Niepołomicach to klimatyczne miejsce, znajdujące się w zabytkowych wnętrzach czternastowiecznego zamku. Oddaje do dyspozycji Gości sale z pięknymi sklepieniami, stylowymi meblami i nastrojową muzyką.

W zamkowym menu znajdą Państwo wyszukane dania, wysokiej jakości wina i trunki oraz pyszne słodkości. Dopełnieniem klimatu miejsca są zaciszne krużganki z letnim ogródkiem i niepowtarzalnym widokiem na zamkowy dziedziniec.

Lunche i kolacje biznesowe to stała propozycja Restauracji Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Najczęściej Goście stawiają na dania z menu a’la carte, którą Szef Kuchni aktualizuje dwa razy do roku.

Menu wiosenno-letnie i jesienno-zimowe, które serwujemy w naszej restauracji opiera się na produktach sezonowych, regionalnych recepturach oraz oryginalnym wydaniu. Taka formuła idealnie wpisuje się w charakter spotkań biznesowych, wprowadzając Gości w arkana lokalnej kuchni oraz urozmaica spotkanie biznesowe.

ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice
InstagramTripAdvisor