Hotel Zamek Królewski

Apartamenty Królewskie

2-osobowy Apartament

Dla najbardziej wymagających gości proponujemy dwa 2 osobowe Apartamenty Królewskie. Każdy z Apartamentów posiada swojego „patrona” – Króla lub Królową Polski, którzy zagościli na Zamku Królewskim.

Dostępne Apartamenty: Kazimierz Wielki, Anna Jagiellonka

Apartament składa się z pokoju dziennego, sypialni z  dwoma i oddzielnymi łóżkami z możliwością łączenia oraz przestronnej łazienki z wanną. Z jego okien rozpościera się piękny widok na Puszczę Niepołomicką, zabytkowy park oraz ogrody Królowej Bony. Aranżacja wnętrza Apartamentu nawiązuje do wieku XVII. Robione na specjalne zamówienie stylizowane, dębowe meble spełnią wymagania wszystkich gości ceniących zarówno walory estetyczne jak i najwyższy komfort pobytu. Każdy z Apartamentów wyposażony jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV , telefon, bezpłatny Internet oraz luksusowe kosmetyki hotelowe.

3-osobowy Apartament

Dla najbardziej wymagających gości proponujemy dwa 3 osobowe Apartamenty Królewskie. Każdy   z Apartamentów posiada swojego „patrona” – Króla Polski, który  zagościł na Zamku Królewskim.

Dostępne Apartamenty: Aleksander, Stanisław August Poniatowski

Apartament składa się z pokoju dziennego, sypialni z dużym małżeńskim łożem oraz przestronnej łazienki z wanną. Z jego okien rozpościera się piękny widok na Puszczę Niepołomicką, zabytkowy park oraz ogrody Królowej Bony. Aranżacja wnętrza Apartamentu nawiązuje do wieku XVII. Robione na specjalne zamówienie stylizowane, dębowe meble spełnią wymagania wszystkich gości ceniących zarówno walory estetyczne jak i najwyższy komfort pobytu. Każdy z Apartamentów wyposażony jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV, telefon, bezpłatny Internet oraz luksusowe kosmetyki hotelowe

ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice
InstagramTripAdvisor